Pił piwo i wjechał do rowu.

Reklamy

SZCZYTNO Policjanci z Kampinosu i Starych Babic pełniąc wspólną służbę zatrzymali 57-letniego kierowcę fiata. Mężczyzna podczas jazdy w pewnym momencie stracił kontrolę nad pojazdem, wypadł z drogi i znalazł się w rowie.

W pojeździe funkcjonariusze znaleźli puszki z piwem, część z nich była opróżniona. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał 2 promile. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

Dochodziła 22:30, gdy dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o kierowcy fiata znajdującym się pod wpływem alkoholu, który wpadł do rowu. Do zdarzenia doszło w miejscowości Szczytno. Na miejsce udali się policjanci z Kampinosu i Starych Babic, którzy wspólnie pełnili służbę. Podczas interwencji funkcjonariusze w pojeździe znaleźli puszki z piwem, część z nich była opróżniona. Sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Badanie alkomatem wykazało, że miał 2 promile.

Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Został zatrzymany do czasu wytrzeźwienia. Następnego dnia usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. 57-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

KSP

fot.policja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz