Pijany kierowca uderzył w ogrodzenie.

fot. Policja symboliczne
Miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie i zdecydował się na jazdę samochodem. Na ul. Łąkowej doprowadził do kolizji z ogrodzeniem. Mężczyzna, który przebywał w pobliżu miejsca zdarzenia, zabrał kierowcy kluczyki i pilnował nietrzeźwego do czasu przyjazdu Policji.
Policjanci dostali zgłoszenie, że na ul. Łąkowej doszło do kolizji auta osobowego z ogrodzeniem. Na miejscu zdarzenia czekał mężczyzna, który był w pobliżu miejsca kolizji. Podejrzewał, że kierowca chce odjechać, więc zabrał mu kluczyki.

Policjanci ustalili, że kierowcą volkswagena golfa był 50 – letni mieszkaniec powiatu przysuskiego. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że miał prawie 3 promile.

Nietrzeźwy sprawca kolizji został zatrzymany i doprowadzony do sochaczewskiej komendy. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy, a auto zostało usunięte z drogi na koszt właściciela.

Wczoraj usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

mł. asp. A. Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz