Pijany kierowca doprowadził do kolizji na stacji paliw.

Pijany kierowca przejechał obok dystrybutorów i uderzył w zaparkowany samochód. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2,5 promila. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za popełniony czyn grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
Policjanci dostali informację o kolizji do której doszło na jednej ze stacji paliw  w gminie Teresin. Na miejsce pojechali policjanci z Posterunku Policji w Teresinie i wydziału ruchu drogowego sochaczewskiej komendy.

Na miejscu ustalono, że 43 – letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego wjechał skodą na stację paliw, minął dystrybutory i uderzył tył zaparkowanego pojazdu. Siła uderzenia spowodowała, że auto zahaczyło dodatkowo o klatkę z butlami gazowymi. Właściciel uszkodzonego pojazdu zabrał kierowcy skody kluczyki i wezwał na miejsce policjantów.

Badanie na zawartość alkoholu w organizmie 43 – latka wykazało 2,5 promila alkoholu w organizmie. Nietrzeźwy kierowca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci przedstawili mu zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. A. Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz