Pijany 31- latek z zakazem próbował uciec policjantom.

Reklamy
Na widok radiowozu zaczął gwałtownie przyspieszać samochodem, a później próbował uciekać pieszo. Policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali 31 – letniego sochaczewianina, który miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Z systemu wynika, że mężczyzna ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. Za popełnione przestępstwa grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj w nocy, policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego na ul. Piłsudskiego zauważyli, że kierowca hyundaia gwałtownie przyspieszył na widok radiowozu. Mundurowi postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej.

Kierowca próbował uciec policjantom, skręcił w drogę prowadzącą do Starostwa Powiatowego w Sochaczewie i tam porzucił auto. Po krótkim pieszym pościgu, funkcjonariusze zatrzymali 31 – latka. Od mężczyzny czuć było alkohol. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,5 promila. Z systemu wynika, że sochaczewianin ma orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Mężczyzna został doprowadzony do sochaczewskiej komendy i osadzony w policyjnym areszcie. Jak wytrzeźwieje usłyszy zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz