Pijani kierowcy na drogach powiatu sochaczewskiego.

Reklamy
Weekend zakończył się zatrzymaniem czterech mężczyzn, którzy kierowali pojazdami znajdując się w stanie nietrzeźwości. Wśród nich jest obywatel Ukrainy, który wpadł dzięki pomocy małżeństwa z gm. Sochaczew, a także młody mężczyzna, który posiadał przy sobie narkotyki.
Pierwszy z zatrzymanych to 38 – letni mieszkaniec gminy Brochów. W piątek wieczorem kierował pojazdem marki Renault Megane znajdując się w stanie nietrzeźwości. Auto, którym się poruszał zjechało do rowu. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało ponad 2,5 promila. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Kolejny zwolennik jazdy na „podwójnym gazie” został zatrzymany przez policjantów referatu operacyjno – rozpoznawczego na ul. Kopernika. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,2 promila. Kryminalni znaleźli przy nim również narkotyki.

Do zatrzymania trzeciego z mężczyzn przyczyniło się małżeństwo z gm. Sochaczew. Zwrócili uwagę na podejrzane manewry na drodze. Kierowca jechał całą szerokością jezdni i najeżdżał na krawężniki. Próba odebrania kluczyków na ul. Mazowieckiej nie powiodła się. Małżeństwo jednak nie odpuszczało i cały czas jechali za kierowcą fiata. Na ul. Żwirki i Wigury mężczyzna zatrzymał się przy garażach. W tym samym czasie przyjechał policyjny patrol. Badanie stanu trzeźwości obywatela Ukrainy wykazało ponad dwa promile.

Ostatni z zatrzymanych to kierowca pojazdu marki Mazda 323. Policjanci kontrolowali 31 – latka w niedzielę około 22.30 na ul. Warszawskiej. Mężczyzna podczas jazdy nie miał włączonych świateł mijania. Mundurowi podczas wykonywanych czynności wyczuli od kierowcy alkohol. Badanie wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie.

mł. asp. A. Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz