Pięciu podejrzanych o pobicie usłyszało zarzuty.

Policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn podejrzanych m.in. o pobicie, naruszenie miru domowego i uszkodzenia mienia. Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Mieszkańcowi gminy Nowa Sucha skradziono akumulator. Mężczyzna nie zgłaszał tego faktu Policji, lecz postanowił sam poszukać sprawców i z pomocą kolegów odzyskać utracone mienie. Z jego ustaleń wynikało, że sprawcy mieszkają z jednym z bloków na ul. Kościńskiego.

W rozmowie z jednym z mieszkańców bloku wyznaczył czas w jakim akumulator miał być zwrócony i odjechał. Po jakimś czasie wrócił wraz z czterema kolegami. Z ustaleń wynika, że mężczyźni uszkodzili drzwi, weszli do mieszkania i zaczęli bić znajdujące się tam osoby.

Kilka dni po zdarzeniu policjanci zatrzymali pięciu podejrzanych. Wszyscy są mieszkańcami powiatu sochaczewskiego. Każdy z nich usłyszał zarzut pobicia, którego mieli dopuścić się wspólnie i w porozumieniu, spowodowania lekkiego uszkodzenia ciała, uszkodzenia mienia i naruszenia miru domowego. Za popełnione przestępstwa grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. A. Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz