Patriotyczne śpiewanie on line.

SOCHACZEW Z racji pandemii doroczny konkurs Piosenki Patriotycznej „Polskie drogi”, organizowany przez Sochaczewskie Centrum Kultury, przeprowadzony będzie online. W tym roku jury i użytkownicy facebooka wybiorą najlepszą ich zdaniem piosenkę. Termin zgłoszeń upływa 18 listopada o północy.

Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie utworu o tematyce patriotycznej i udostępnienie go na Youtube oraz przesłanie linku wraz z wypełnioną kartą uczestnika (z klauzulą RODO) na adres: konkursy.sck@gmail.com. Tradycyjnie są 4 kategorie wiekowe w solistach i duetach – przedszkola, szkoły podstawowe kl. I-III, szkoły podstawowe kl. IV-VIII oraz kategoria open, klasy ponadgimnazjalne Wszystkie prezentacje będą udostępnione od 19 listopada na konkursowej stronie na facebooku „Konkurs Patriotyczny Polskie Drogi”.

Jurorzy ocenią dobór repertuaru, technikę wokalną, interpretację i wyraz artystyczny, a także dykcję i poprawność językową. Przyznane będą, w każdej z kategorii, trzy pierwsze miejsca oraz wyróżnienia.

Rozstrzygnięcie konkursu opublikowane zostanie na facebookowym profilu SCK w samo południe 23 listopada.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz