Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Niepokalanowie – zbiórka darów dla pacjentów sochaczewskiego szpitala.

Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Niepokalanowie prowadzi zbiórkę rzeczy, które trafią do Szpitala Powiatowego w Sochaczewie.
Dostrzegając ogromną hojność serc Parafian i Sympatyków Sanktuarium pragniemy przeprowadzić zbiórkę darów dla pacjentów oddziału wewnętrznego COVID w szpitalu powiatowym w Sochaczewie.
Jest ogromne zapotrzebowanie na takie produkty, jak: gąbki do kąpieli, plastikowe miski, maści do odparzeń i odleżyn, maszynki do golenia, chusteczki nawilżane, ręczniki bawełniane, pieluchy dla dorosłych, poduszki antyalergiczne, a także herbata w torebkach, cukier. Dary będzie można składać do kosztów znajdujących się przy ołtarzu św. Józefa w Bazylice. Zachęcamy, by wspomóc nasze matki, babcie, ojców i dziadków, którym te proste produkty mogą przynieść wielką ulgę w cierpieniu. Zbiórka będzie trwała do niedzieli 7 lutego. W imieniu pacjentów i personelu szpitala za wszelkie dary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz