„Państwa/miasta na sportowo vol.2 ” – zabawa internetowa

Zapraszamy do kolejnej edycji zabawy Państwa/miasta na sportowo. W naszej tabeli określone zostały kategorie np. państwo, miasto, sportowiec, klub piłkarski, dyscyplina sportu, itp. oraz litera na którą mają się rozpoczynać hasła. Uczestnicy przesyłają swoje odpowiedzi, a wygra ten który uzyska najwięcej punków w całym cyklu.

W tej edycji dodaliśmy hasło: zawód związany ze sportem – to może być np. piłkarz, ale również pielęgniarka, czy fizjoterapeuta czy dziennikarz sportowy, trener itp.

Regulamin zabawy znajdziecie na stronie www.mosir.sochaczew.pl w zakładce Konkursy internetowe.

Kolejne litery będą pojawiać się w każdy poniedziałek, środę i piątek w każdym etapie naszej zabawy. Pierwszy etap zabawy to terminy: 12.04;14.04;16.04;19;04;21.04;23.04;26.04;28.04. W każdym terminie podana zostanie jedna litera. Zabawa będzie składać się z kilku punktowanych rund, na koniec wszystkie punkty zostaną zsumowane. W naszej tabelce podamy Wam przykładowe rozwiązania oraz literę, na którą mają zaczynać się Wasze propozycje.Zaczynamy od litery K.

Punktacja wygląda następująco:

– 5 pkt. za odpowiedzi, które będą się powtarzać wśród uczestników,

– 10 pkt. za odpowiedzi, które będą się różnić wśród uczestników,

– 20 pkt. otrzyma zawodnik, który jako jedyny udzieli odpowiedzi w danej kategorii.

Wygrywa osoba, która na koniec zabawy uzbiera największą ilość punktów.

Rozwiązanie należy przesłać wiadomością prywatną na portalu społecznościowym facebook: www.facebook.com/mosisochaczew  lub mailowo na adres mosirsochaczew@interia.pl.

MOSiR Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz