Otwarcie punktu obsługi cudzoziemców.

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie informuje, że od 2 grudnia br. powstanie Punkt Obsługi Cudzoziemców, który będzie mieścił się w pokoju 34 (I piętro, na wprost schodów).

W jednym miejscu załatwisz wszystko, m.in uzyskasz informacje dotyczące zatrudniania cudzoziemców na podstawie oświadczeń o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi oraz zezwoleń na pracę sezonową typ S; złożysz oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi oraz wnioski o wydanie zezwolenia na pracę sezonową typ S (dotyczy pracodawców nieposiadających profilu zaufanego ePUAP oraz podpisu elektronicznego); złożysz powiadomienia o podjęciu, niepodjęciu oraz zakończeniu pracy przez cudzoziemca; dostarczysz załączniki do złożonych wniosków; odbierzesz przygotowane dokumenty; złożysz i odbierzesz wniosek o wydanie informacji starosty; uzyskasz pomoc w elektronicznym wypełnianiu wniosków dot. zatrudnia cudzoziemców w tut. PUP.

Czekamy na Państwa w godzinach 08:30-15:30, od poniedziałku do piątku. Zachęcamy też do polubienia naszej strony na fb, aby być na bieżąco z aktualnymi informacjami – www.facebook.com/PUPSochaczew/

PUP Sochaczew

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz