Ośmiu wspaniałych.

Reklamy

 Lokalny Komitet Organizacyjny Samorządowego Konkursu Nastolatków ,,Ośmiu Wspaniałych”, Starostwo Powiatowe w Sochaczewie oraz samorządy powiatu sochaczewskiego zapraszają do zgłaszania wolontariuszy do XIV Sochaczewskiej Edycji Konkursu ,,8 Wspaniałych”.

Wolontariuszy do konkursu mogą zgłaszać rodzice lub prawni opiekunowie. Do zgłoszenia powinny być dołączone minimum dwie rekomendacje ze szkoły, placówki, instytucji, stowarzyszenia, fundacji lub od osób prywatnych. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 marca do godziny 15:00 w kategoriach: grupowej (grupa liczyć musi minimum osiem osób) oraz – indywidualnej: ósemeczka (klasa 4-6 szkoły podstawowej), ósemka junior (klasa 7-8 szkoły podstawowej) i ósemka senior (klasa 1-5 szkoły ponadpodstawowej).

Formularze zgłoszeniowe, które wraz z regulaminem są dostępne na stronie internetowej sochaczew.pl,  należy składać w  sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sochaczewie w kopercie z dopiskiem Konkurs „Ośmiu Wspaniałych”.

Podsumowanie konkursu odbędzie się w środę, 25 marca, o godzinie 17.00 podczas gali w Państwowej Szkole Muzycznej w Sochaczewie.

opr. es

fot.pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz