Ogłoszenie Dyrektora Szpitala Powiatowego w Sochaczewie.

Z dniem 13.03.2020 roku Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Sochaczewie wprowadzam następujące zmiany w funkcjonowaniu Zespołu Opieki Zdrowotnej Szpitala Powiatowego w Sochaczewie.

Poradnie Specjalistyczne przyjmują tylko  pacjentów z chorobami onkologicznymi lub pacjentów pilnych, którym odroczenie wizyty spowodować może uszczerbek na zdrowiu. Obowiązuje do odwołania.

Dział Rehabilitacji: W związku z dynamicznie rozwijającym się w Polsce wzrostem liczby zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 oraz mając na względzie wytyczne Ministra Zdrowia i bezpieczeństwo pacjentów informujemy, iż Pracownia Fizjoterapii oraz Oddział Rehabilitacji Dziennej wstrzymuje przyjęcia pacjentów na terminowe turnusy rehabilitacji rozpoczynające się w dniach: 16 marca 2020 roku i 23 marca 2020 roku.

Pacjenci obecnie w trakcie zabiegów rehabilitacyjnych będą mieli możliwość ich ukończenia.

Osoby rozpoczynające zabiegi w wyżej wymienionych terminach o ich zmianie zostaną powiadomieni telefonicznie.

Badania ambulatoryjne RTG i USG wykonujemy tylko pacjentom z podejrzeniem choroby nowotworowej lub stanie zagrożenia życia. Pozostałe badania odraczamy do odwołania.

Jednoczesnie informujemy, że w Szpitalu Powiatowym w Sochaczewie porody odbywają się przy zachowaniu należytego reżimu epidemiologicznego. W związku z ogólnie panującą infekcją zawieszone zostały porody rodzinne. natomiast  oddział ginekologiczno-położniczy funkcjonuje bez zaburzeń.

Pragniemy również poinformować, że Szpital Powiatowy w Sochaczewie w każdą środę prowadzi konsultacje onkologiczne – prowadzi doktor Robert Omiotek Specjalista Onkolog Kliniczny.

Zespół Opieki Zdrowotnej Szpitala Powiatowego

w Sochaczewie

fot.archiwum

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz