Oferta imprez MOSiR-u na lato.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował ofertę imprez na lato. W lipcu wystartuje cykl zawodów Grand Prix w siatkówkę plażową, rozegrane zostaną wakacyjne turnieje w piłkę nożną i tenisa stołowego. Ze względu na obostrzenia sanitarne w każdej imprezie może wziąć udział maksymalnie 150 osób.

MOSiR zorganizuje trzy turnieje w ramach letniego cyklu Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej: 4 lipca przy ul. Chopina, 11 lipca w Karwowie i 18 lipca na terenie plaży miejskiej. Kolejne rundy GP rozegrane zostaną 16 i 22 sierpnia. Finał cyklu odbędzie 29 sierpnia na plaży miejskiej.

Z lipcowej oferty MOSiR będą mogli skorzystać również amatorzy piłki nożnej i tenisa stołowego. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Chopina w niedzielę 19 lipca rozegrany zostanie wakacyjny turniej piłkarski. Tydzień później, 26 lipca, przy stołach w hali przy ul. Kusocińskiego rywalizować będą ping-pongiści.

Ponadto, jak w każde lato, MOSiR udostępni bezpłatnie dla dzieci i młodzieży pod opieką dorosłych swoje obiekty. Hala przy ul. Kusocińskiego, z możliwością korzystania ze stołów do tenisa i boisk do badmintona, koszykówki, piłki nożnej będzie dostępna w dni powszednie w godz. 8.00-14.00. Z hali przy ul. Chopina będzie można korzystać z kolei w godz. 10.00-14.00.

fot.pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz