Odpowiedzą za pobicie 23 – latka.

fot.policja
Reklamy
Policjanci z Sochaczewa ustalili pięciu podejrzanych o pobicie 23-latka w jednym ze sklepów w centrum miasta. Napastnicy mieli z sobą pałkę teleskopową i gaz. Wszyscy usłyszeli zarzuty pobicia, którego dopuścili się wspólnie i w porozumieniu. Za popełnione przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Dwóch najmłodszych podejrzanych będzie odpowiadać przed sądem rodzinnym i nieletnich.
W niedzielę policjanci zostali wezwani do jednego ze sklepów w centrum miasta, gdzie miało dojść do pobicia. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 23-letni mieszkaniec Sochaczewa wyszedł z zakupami i zauważył biegnących w jego stronę kilku młodych mężczyzn. Pokrzywdzony wrócił do sklepu, gdzie został pobity, a następnie rozpylono w jego kierunku gaz pieprzowy. Chwilę później sprawcy uciekli.

Dzięki dobremu rozpoznaniu, kryminalni szybko ustalili, że sprawcami są mieszkańcy powiatu sochaczewskiego w wieku od 15 do 20 lat. Funkcjonariusze ustalili również pojazd, którym poruszali się napastnicy. W toku dalszych czynności zabezpieczyli kominiarki, pałkę teleskopową i gaz pieprzowy.

Nieletni wczoraj, a dorośli dzisiaj usłyszeli zarzuty pobicia, którego dopuścili się wspólnie i w porozumieniu. Za popełnione przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Dwóch nastolatków będzie odpowiadało przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Autor: mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz