Odpowie za posiadanie narkotyków.

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Sochaczewa. Młodszy jest podejrzany o posiadanie narkotyków, natomiast jego kolega usłyszał zarzut przywłaszczenia saszetki z dokumentami i kartami płatniczymi. Obydwa przestępstwa są zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego ustalili, że 32 – letni mieszkaniec Sochaczewa jest w posiadaniu środków odurzających. Kilka dni temu kryminalni przystąpili do realizacji sprawy.

Mercedes, którym poruszał się 32 – latek został zatrzymany do kontroli w miejscowości Czerwonka – Parcel. Oprócz niego, w aucie znajdował się jeszcze 41 – letni sochaczewianin. Jeden z nich wyrzucił z samochodu plastikowe pudełko w którym były narkotyki. Obydwaj zostali zatrzymani. Dodatkowo, kierowca mercedesa nie posiadał uprawnień do kierowania, więc auto zostało odholowane na koszt właściciela.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania młodszego z zatrzymanych, policjanci znaleźli kolejne porcje narkotyków. Łącznie zabezpieczono ponad 18 gramów amfetaminy, a także marihuanę. W domu 41 – latka policjanci zabezpieczyli saszetkę z dokumentami i kartami płatniczymi, które zostały utracone w 2018 roku na terenie Sochaczewa.

Podejrzany 32 – latek odpowie za posiadanie środków odurzających, natomiast jego kolega usłyszał zarzut przywłaszczenia. Obydwa przestępstwa są zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. A. Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz