ODPOWIE ZA KRADZIEŻ SZCZEGÓLNIE ZUCHWAŁĄ I USZKODZENIE MIENIA.

fot.policja
Reklamy
Policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież szczególnie zuchwałą. Mężczyzna uciekający z kradzionymi alkoholem i artykułami spożywczymi uszkodził szybę w drzwiach wejściowych do sklepu. Za popełnione przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj policjanci zostali powiadomieni o kradzieży szczególnie zuchwałej do której doszło w jednym ze sklepów w centrum miasta. Z ustaleń wynika, że pracownica sklepu zauważyła na monitoringu mężczyznę, który kradł towar. Weszła do hali sprzedażowej i obserwowała złodzieja. Podejrzany również zauważył kobietę, ale nie zrezygnował z kradzieży. W pewnym momencie ruszył w stronę wyjścia i przeszedł przez linię kas nie płacąc za alkohol i artykuły spożywcze ukryte pod odzieżą i w torbie.

Pracownica sklepu chciała go zatrzymać i doszło do szarpaniny. Podczas ucieczki mężczyzna uderzył w drzwi wejściowe uszkadzając szybę i pobiegł w kierunku bloków. Po kilku minutach wrócił, wsiadł do samochodu i odjechał.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali 63 – letniego mieszkańca Sochaczewa. Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszy zarzut kradzieży szczególnie zuchwałej i uszkodzenia mienia. Za popełniony czyn grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz