Odmładzanie skóry.

Zabieg wykonywany nowoczesnym aparatem pod nazwą dermation, dzięki unikalnej modulacji fali głowica zmienia organizację łączeń niepolarnych łańcuchów tłuszczowych i tworzy dodatkowe kanały wodne.

Oddziałuje też na samą komórkę, prowadząc do otwierania się porów błon komórkowych. Kanały wodne umożliwiają wprowadzanie składników nawet o dużej budowie cząsteczkowej. Składniki aktywne docierają głębiej niż kiedykolwiek. Zabieg jest bezigłowy i bezbolesny.

Zabiegi na twarz

Anti – ang – poprawia kondycję skóry dojrzałej, przywraca elastyczność i sprężystość, wygładzając zmarszczki.

Uszczelnianie naczyń krwionośnych – uszczelnia naczynia krwionośne, działa przeciwobrzękowo, poprawia krążenie krwi. Przeciwdziała krótkoi długotrwałym zaczerwienieniom.

Przeciwtrądzikowy – przeznaczony dla cery trądzikowej ze stanami zapalnymi wywołanymi przez bakterie beztlenowe.

Nawilżenie – kontroluje stan nawilżenia na poziomie komórkowym oraz przepływ wody w tkankach. Wpływa na wiązanie i zatrzymywanie wody w tkankach i zatrzymanie wilgoci w skórze.

Rozjaśnianie przebarwień – redukuje pojawianie się związanych z wiekiem ciemnych plam, przebarwień, piegów oraz innych zaburzeń pigmentacji skóry.

Zabiegi na ciało – blizny i rozstępy, wyszczuplanie i cellulit, silne ujędrnianie. Efekty są widoczne już po jednym zabiegu.

Hanna Kasztelan

fot. Pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz