Odkręcali aluminiowe elementy z auta.

fot. Policja symboliczne
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem. Mieszkańcy Sochaczewa zostali przyłapani przez małżeństwo, które przyjechało na swoją niezamieszkałą posesję. Obydwaj usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem, które jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności. Starszy z zatrzymanych odpowie dodatkowo za kradzież silników samochodowych.

W środę małżeństwo z gminy Sochaczew zauważyło zaparkowany samochód na swojej niezamieszkałej posesji w Młodzieszynie. Po wejściu do pomieszczenia zauważyli dwóch mężczyzn, którzy odkręcali aluminiowe części z auta. Na miejsce natychmiast ruszyli policjanci z Młodzieszyna. Zatrzymani są mieszkańcami Sochaczewa w wieku 22 i 27 lat. Mundurowi znaleźli przy nich klucze nasadowe, wkrętarkę i łom.

Podejrzani trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj każdy z nich usłyszał zarzut kradzież z włamaniem. Policjanci ustalili również, że starszy z zatrzymanych ma na sumieniu również kradzież silników samochodowych, więc usłyszał zarzut dotyczący tego przestępstwa.

Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz