Odcięci od szpitala.

fot. archiwum

SOCHACZEW W Expressie  Sochaczewskim  informowaliśmy o zmianach kursowania autobusów miejskich. Zostały one dokonane – jak poinformował nas Urząd Miejski – w odpowiedzi na prośby i sugestie pasażerów.

Przede wszystkim chodziło o uczniów szkół ponadpodstawowych oraz osób pracujących w stolicy i dojeżdżających pociągami Kolei Mazowieckich. Okazuje się jednak, że nie wszystkim przypadły one do gustu.

Co z tego, że zmieniono kursowanie niektórych autobusów tak, aby uczniowie mogli dojechać do szkoły. A co z osobami, które na przykład mieszkają na Kistkach i chcą dojechać do szpitala? Te muszą albo jechać do centrum Sochaczewa, lub do „Okrąglaka”, aby tam przesiąść się do autobusu kursującego do szpitala. Pół biedy, gdy są to osoby młode, ale dla osób w podeszłym wieku to prawdziwa męczarnia. Ale najwidoczniej na seniorach już w mieście nikomu nie zależy – powiedzieli nam mieszkańcy Kistek, którzy dzwonili do naszej redakcji w tej sprawie.

Należy mieć nadzieję, że przy kolejnej zmianie rozkładu jazdy ZKM weźmie pod uwagę prośby mieszkańców o autobus do szpitala, który kursowałby ulicą Chopina.

jur

fot, archiwum

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz