Odbiorą popiół.

fot.pixabay
Reklamy

KAMPINOS Od końca marca do maja w gminie Kampinos trwać będzie selektywny odbiór popiołu pochodzącego z palenisk domowych. W wyznaczone dni najpóźniej do godziny 7.00 trzeba wystawić worek przed posesję. Usługę wykonuje firma Remondis. Firma ta prosi o paczkowanie popiołu w wytrzymałe worki, najlepiej po węglu, nawozach lub na gruz. Jednocześnie apeluje, by nie napełniać ich po brzegi, gdyż może to spowodować trudności z zabraniem popiołu. Nie ma ograniczonej ilości worków na posesję.

Jednocześnie Remondis informuje, że jeśli worki nie zostaną wystawione, nie ma możliwości zmiany terminu odbioru popiołu. Sami właściciele nieruchomości mogą na bieżąco dostarczać popiół we własnym zakresie do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanym w Kampinosie A.

Firma w dniach wyznaczonych na odbiór popiołu nie odbiera innych odpadów. W przypadku, gdy zostanie stwierdzone, że w workach są inne odpady, to żaden worek z danej posesji nie będzie odebrany. W tej sytuacji reklamacje nie będą uwzględniane.

30 marca popioły będą zabrane z Kampinosu, Kampinosu A, Kwiatkówka, Podkampinosu i Wiejcy. Z kolei 2 kwietnia z Pasikoni, Prus, Skarbikowa, Starych Gnatowic, Strzyżewa, Szczytna, Woli Pasikońsiej i Zawad. Na 30 kwietnia zaplanowano zbiórkę z Budek Żelazowskich, Grabnika, Kirsztajnowa, Łaz, Łaz Leśnych, Pindala, Rzęszyc i Strojca. Na koniec, 21 maja popioły odebrane będą z Komorowa, Koszówki, Granicy i Józefowa.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz