Nowa usługa e-PODATKI.

Dla Państwa została uruchomiona nowa usługa ePodatki.  Adresowana jest do osób fizycznych, umożliwia całodobowy, bezpłatny dostęp do aktualnych informacji o wszystkich  posiadanych wobec Gminy zobowiązaniach wynikających z podatków od nieruchomości, rolnego i leśnego, łącznego zobowiązania pieniężnego oraz opłaty za odpady komunalne. Użytkownik usługi może przeglądać i weryfikować na swoim indywidualnym koncie wymiar podatków i opłat za pośrednictwem Internetu a przeglądanie konta jest możliwe 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Podatnik ma dostęp do pełnych danych konta. System ePodatki umożliwia zapłatę zobowiązania podatkowego ONLINE.

W celu skorzystania z usługi e-podatki należy zarejestrować się na stronie ugmlodzieszyn.epodatki.info lub na stronie www.mlodzieszyn.pl w zakładce e-podatki następnie zgłosić się do Referatu Podatkowego Urzędu  Gminy  Młodzieszyn (pok. 10 lub 11) w celu zweryfikowania tożsamości i otrzymania dostępu do usługi.

 Korzyści:

  • bezpośredni nieograniczony czasem dostęp do bieżącej, indywidualnej informacji o wszystkich należnościach i terminach
  • oszczędność czasu,
  • czytelny i przejrzysty sposób prezentacji danych
  • łatwy dostęp do informacji o sposobie naliczenia podatków i opłat – możliwość szybkiego zgłoszenia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości bez konieczności licznych wizyt w urzędzie
  • prosty sposób aktywacji konta – formularz elektroniczny i tylko jedna wizyta w urzędzie (podpisanie dokumentów)
  • wszystkie informacje na jednym koncie – teraz nie zginie żaden „kwitek”

UG Młodzieszyn

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz