Nominacja do tytułu Osobowość Roku 2020 dla Moniki Pietrzyk Wójt Gminy Młodzieszyn w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna

Miło nam poinformować, że Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk została nominowana w plebiscycie Osobowość Roku 2020 w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna.

Konkurs „Osobowość Roku 2020” organizowany przez redakcję Polska Times ma na celu wyłonienie i docenienie osób, które wyróżniły się działalnością pełną pasji, zaangażowania i chęci pomagania innym, a także przyczyniły się do rozwoju regionu i walki z pandemią koronawirusa.

„Szanowni Państwo, serdecznie dziękuję za nominację do tytułu Osobowość Roku 2020. Jest ona dla mnie ogromną mobilizacją i zachętą, a jednocześnie zobowiązaniem do jeszcze bardziej energicznego działania na rzecz gminy Młodzieszyn. Głosowanie odbywa się poprzez wysłanie płatnego SMS-a. Osoby podzielające moje poglądy i chcące wesprzeć moje działania, zamiast oddania głosu na moją kandydaturę zachęcam do dokonania chociażby symbolicznej wpłaty na cel charytatywny, jakim jest wsparcie leczenia dwóch chłopców – Alanka i Antosia. Pozdrawiam serdecznie, Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk”

Głosowanie: https://polskatimes.pl/p/kandydat/monika-pietrzyk%2C1916011/

Regulamin dostępny jest na stronie:

https://polskatimes.pl/regulamin-konkursu-plebiscytowego-pod-nazwa-osobowosc-roku-2020/ar/c15-15504827

UG Młodzieszyn

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz