Nieletni usłyszeli zarzut pobicia.

fot. Policja symboliczne
Reklamy

Policjanci z sochaczewskiej komendy zatrzymali czterech nieletnich podejrzanych o pobicie 50 – letniego mężczyzny. Młodzi mieszkańcy miasta usłyszeli już zarzuty. Piąty i jednocześnie najmłodszy z podejrzanych będzie odpowiadał za nieudzielenie pomocy. Nieletni odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

Policjanci dostali informację o pobiciu do którego doszło na ul. Korczaka w Sochaczewie. Z ustaleń wynikało, że pięciu nastolatków weszło do klatki za 50 – latkiem, który wieczorem wracał z pracy. W pewnym momencie kilku z nich zaczęło bić i kopać zaskoczonego mężczyznę. Sprawcy uciekli, gdy na klatkę wyszła sąsiadka, która usłyszała wołanie o pomoc. Mieszkaniec Sochaczewa doznał urazu głowy i został przewieziony do szpitala.

Policjanci referatu operacyjno – rozpoznawczego ustalili, że wszyscy nieletni pochodzą z Sochaczewa. Kilka dni temu funkcjonariusze wydziału kryminalnego i prewencji, weszli do ich mieszkań i zatrzymali nastolatków w wieku od 14 do 16 lat.
Każdy z nich usłyszał zarzut pobicia, którego dopuścili się wspólnie i w porozumieniu. Najmłodszy z nich, trzynastoletni mieszkaniec Sochaczewa, będzie odpowiadał za nieudzielenie pomocy. Nieletni będą  teraz tłumaczyć się przed sądem rodzinnym i nieletnich.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz