Nie żyje Jarosław Niedziela.

To był Jego najtrudniejszy mecz. Mimo siedmiu miesięcy walki o życie i zdrowie, w nocy z 26 na 27 lutego zmarł Jarosław Niedziela. W latach 90. komentował wydarzenia sportowe dla czytelników „Ziemi Sochaczewskiej”.

Jarosław Niedziela 29 lipca ub. roku miał wypadek samochodowy. Zasłabł za kierownicą, w wyniku czego samochód uderzył w drzewo. Kierowca mocno uderzył głową w szybę samochodu i na początku nic nie wskazywało, że wymaga pilnej interwencji lekarza. W drodze do domu zasłabł w samochodzie, karetka zabrała go do szpitala a tam przeszedł bardzo ciężką operację. Okazało się, że ma liczne uszkodzenia narządów wewnętrznych w tym pękniętą wątrobę, śledzionę, obite płuca i krwiaki na pozostałych narządach. Jego stan był bardzo ciężki, pozostawał w śpiączce farmakologicznej, nastąpiło zatrzymanie akcji serca i ostra niewydolność oddechowa. Z czasem stan zdrowia się poprawiał, a rodzina rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na kosztowną rehabilitację w specjalistycznym ośrodku neurologicznym.

Jarosław Niedziela był nauczycielem wychowania fizycznego w szkole w Erminowie, wcześniej długoletnim nauczycielem wf w Szkole Podstawowej nr 1 i Gimnazjum nr 1 w Sochaczewie. Znaliśmy go jako trenera piłki nożnej juniorów, rugbistę, komentatora sportowego oraz ratownika WOPR. Przez wiele lat współpracował także z „Ziemią Sochaczewską” prowadząc rubrykę sportową.  We wrześniu ubiegłego roku został dziadkiem.

źródlo: sochaczew.pl

Rodzinie, przyjaciołom oraz bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz