Nabór do szkoły muzycznej.

 SOCHACZEW Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie ogłosiła zapisy dzieci i młodzieży na rok szkolny 2020/2021. Wszyscy zainteresowani mogą przekonać się, jak pracuje szkoła, co oferuje kandydatom, do jakich projektów muzycznych i artystycznych zaprasza swych podopiecznych. Szkoła zaprasza dzieci i rodziców 9 maja o godzinie 12.00 na Dzień Otwarty.

W nowym roku PSM, uczniowie klas z I stopnia, kształcić będą dzieci w cyklu 6-letnim i 4-letnim. O przyjęcie do klasy pierwszej cyklu sześcioletniego mogą ubiegać się kandydaci, którzy w tym roku kończą co najmniej 6 lat oraz nie więcej niż 10 lat. Do wyboru mają takie instrumenty i naukę gry na nich jak fortepian, akordeon, skrzypce, wiolonczelę, gitarę, kontrabas, perkusję, flet, obój, klarnet, trąbkę i puzon.

Z kolei o przyjęcie do klasy pierwszej cyklu czteroletniego mogą ubiegać się kandydaci w wieku 8-16 lat. Mogą wybierać między akordeonem, obojem, fletem, klarnetem, puzonem, saksofonem, trąbką, gitarą, altówką, kontrabasem, wiolonczelą i perkusją. Zgłoszenia chętnych do 4 maja, przyjmuje sekretariat szkoły. Przesłuchania kandydatów odbędą się 11 maja o godzinie 16.00.

Wcześniej, w ramach rekrutacji szkoła muzyczna zorganizuje zajęcia informacyjno – przygotowawcze. Odbędą się one w dniach 18 i 25 kwietnia, w godzinach 10.00 – 10.45 (kandydaci w wieku 6-10 lat) i o godzinie 11.00 – 16.00 (dzieci dziewięcioletnie i starsze).

Wszystko na temat naboru, szczegółowe wymagania, wzory wniosków można poprać ze strony internetowej szkoły: psmsochaczew.weebly.com lub otrzymać w sekretariacie PSM.

Oprac. BN

fot.archiwum

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz