Muzyczne ciepło-zimno

SOCHACZEW Zachęcamy do obejrzenia trzeciego odcinka tegorocznego wiosennego sezonu „Artystycznych Kramnic”. Premiera filmu odbędzie się w niedzielę 25 kwietnia o godz. 15.00 na Facebooku Miasta Sochaczew.

Kolejna, już VII edycja projektu Strefy Dziecięcej Kreatywności „Artystyczne Kramnice”, ze względu na sytuację epidemiczną jest realizowana online.

W trzecim i ostatnim tej wiosny odcinku, zatytułowanym „Kwiecień – plecień czyli muzyczne ciepło-zimno”, Katarzyna Orlińska zaprosi do zabawy w muzyczne kontrasty. Głośno-cicho, szybko-wolno i inne przeplatające się elementy muzyki z udziałem uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sochaczewie. Nie zabraknie kolejnych prezentacji instrumentów muzycznych, utworów i piosenek nawiązujących do tematu przewodniego spotkania.

W drugiej części, tradycyjnie już, Magdalena Jaworska zaprosi najmłodszych na kolejne wspólne muzykowanie w ramach cyklu „PARABAM” – gordonowskich zajęć umuzykalniających, w których wezmą udział dzieci z przedszkola „Bajkowa Polana”.

UM Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz