Msza święta o uzdrowienie.

W kościele pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Sochaczewie w każdą trzecią niedzielę miesiąca odbywają się Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie.

Podczas nabożeństwa posługuje wspólnota Odnowa w Duchu Święty – zespól charyzmatyczny, który modlitwą i poznaniem wskazuje na wiele uzdrowień oraz uwolnienia. Co potwierdzają świadectwa licznych osób. Dlatego wielu wiernych uczestniczy w tej mszy, gdyż doświadczają mocy modlitwy lub ktoś z ich krewnych został uzdrowiony.

Podczas mszy świętej jest moment modlitwy o uzdrowienie wówczas osoba z grupy, która ma dar rozeznawania wprowadza modlitwę. Jedną z tych osób jest Krzysztof Kowalski – lider wspólnoty Emanuel. Większość grupy, mająca dar rozeznania, nie wie z jakimi prośbami przyszliśmy na msze, ale trafiają do konkretnych osób, co potwierdzają liczne świadectwa uzdrowień uczestników nabożeństwa podchodzących do mikrofonu i wyznających to wzruszonym głosem.

Msza ta ma także bogatą oprawę muzyczną.

Msza święta o uzdrowienie odbędzie się niedzielę 12 stycznia 2020 roku o godzinie 18.00 w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Sochaczewie – Boryszewie.

Daniel Grobelny

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz