Motocykliści o wielkich sercach.

SOCHACZEW Regionalna Centrala Krwiodastwa i Krwiolecznictwa, Oddział w Płocku zwróciła się 20 kwietnia z propozycją do Klubu Motocyklowego Boruta MC Poland o organizację dorocznej akcji Motoserce 2020 w Sochaczewie.

­– Jako Klub Motocyklowy Boruta MC Poland wychodzimy na przeciw temu wyzwaniu. Chcemy w najbliższą niedzielę 26 kwietnia zorganizować na Placu Kościuszki w Sochaczewie zbiórkę krwi. W godzinach 10-14 centrala Krwiodastwa z Płocka podstawia krwiobus, gdzie przy zachowaniu wszystkich obowiązujących w związku z pandemią koronawirusa zasad pobrana zostanie krew – informują przedstawiciele Klubu.

Jednocześnie zaznaczają, że ilość krwiodawców, którzy będą mogli oddać krew jest ściśle określona i dlatego konieczne są wcześniejsze zapisy. Przy krwiobusie będą mogli przebywać tylko dawcy zapisani za wyznaczone godziny oraz osoby z wolontariatu Motoserca. Zbióra krwi w godzinach 10.00 – 14.00.

­– Czekamy na motocyklistów i mieszkańców Sochaczewa i okolic. Motoserce niech będzie z Wami – dodają członkowie Klubu Motocyklowego Boruta.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz