„Mój sprawdzony przepis na słodkości pełne miłości” – rozstrzygnięcie konkursu.

 Dziękujemy za udział w konkursie, oddane głosy oraz uczciwą walkę. Wszystkie wykonane przez Państwa desery wyglądały bardzo apetycznie i z wielką pewnością jeszcze lepiej smakowały .
Tym bardziej trudno było przyznać pierwsze miejsce. Cieszymy się jednak z Państwa aktywności i wzajemnej radości, miłych komentarzy oraz – przede wszystkim – walentynkowego nastroju, jaki udało się stworzyć .
Miło nam ogłosić, że decyzją Państwa oraz Komisji główną nagrodę otrzymał p. Roman Ż. dzięki swoim walentynkowym rogalikom! Gratulujemy!
Zwycięzcę zapraszamy do Urzędu Gminy Młodzieszyn po odbiór nagrody. Kosz pełen słodkości będzie czekał do odbioru w Urzędzie Gminy Młodzieszyn w godzinach pracy urzędu do środy 17 lutego 2021 r. Wszyscy uczestnicy otrzymają także maila zwrotnego z potwierdzeniem ilości głosów na godzinę 15:00.
”Dziękuję za chęć udziału w konkursie oraz pracę włożoną w przygotowanie dań. Mam nadzieję, że nasz konkurs kulinarny oraz przepisy naszych mieszkańców zainspirują Państwa do stworzenia słodkich deserów w swoich domach. Zachęcam do skorzystania z udostępnionych przepisów, w tym tego na zwycięskie rogaliki. Z pewnością osłodzą one nie tylko walentynkowy dzień. Życzę przyjemnie spędzonej niedzieli oraz z okazji dzisiejszego święta mnóstwa miłości na co dzień! „- dodaje Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk
UG Młodzieszyn

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz