„Mój sprawdzony przepis na słodkości pełne miłości” czyli konkurs walentynkowy dla mieszkańców.

Święto zakochanych tuż, tuż… Odwzajemniona miłość to piękne uczucie, które powinniśmy celebrować każdego dnia. Jednak jest taki dzień w roku, kiedy miłość nabiera wyjątkowego znaczenia. Z tej okazji Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w naszej walentynkowej zabawie „Mój sprawdzony przepis na słodkości pełne miłości”.

Wykonaj swój ulubiony deser w walentynkowym wydaniu. Zdjęcie i przepis wraz wypełnioną zgodą na publikację i wykorzystanie fotografii prześlij na adres mkalinowska@mlodzieszyn.pl do dnia 13 lutego 2021 r. do północy. W tytule wiadomości prosimy wpisywać: „Konkurs Walentynkowy”.

W Walentynki 14 lutego opublikujemy Państwa zdjęcia dołączając przepis na wykonany deser. Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone. Rozstrzygnięcia dokona komisja, a ogłoszenie wyników nastąpi 14 lutego o godzinie 15:00. Komisja będzie brała pod uwagę liczbę polubień (lub inną reakcję na stronie facebook). Wszelkie reakcje z podejrzanych kont nie będą brane pod uwagę!

Pokaż nam swoją miłość i zawalcz o nagrody!

Wszelkie informacje i szczegóły poniżej, w regulaminie konkursu. Prosimy o zapoznanie się z załącznikami.

REGULAMIN KONKURSU Walentynkowego 2021

KARTA ZGŁOSZENIA

ZGODA NA WYKORZYSTANIE FOTOGRAFII

UG Młodzieszyn

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz