Modernizacja strażnicy w Młodzieszynie coraz bliżej.

23 lipca w Sochaczewie odbyło się podpisanie umowy na realizację zadania pn. „Modernizacja strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Młodzieszynie”. Całkowita wartość kosztorysowa zadania wynosi 1 312 801,21 zł. z czego dofinansowanie 787 680 zł (60%).

Podpisanie umowy odbyło się przy udziale Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, Wicemarszałka Wiesława RaboszukaRadnego Województwa Mazowieckiego  Mirosława Adama Orlińskiego, Wójta Gminy Młodzieszyn Moniki Pietrzyk oraz Skarbnika Gminy Młodzieszyn Małgorzaty Zawadzkiej.

Modernizacja strażnicy OSP w Młodzieszynie to jedno z przedsięwzięć, które otrzymało wsparcie z budżetu województwa mazowieckiego w ramach realizowanego przez samorząd Mazowsza „Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego”.
Budynek strażnicy OSP w Młodzieszynie od lat czekał na modernizację, gdyż jako jedyny w gminie, nie został w pełni wyremontowany.
Jesteśmy wdzięczni, że długo wyczekiwany projekt „Modernizacja strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Młodzieszynie” został wybrany do dofinansowania.
Inwestycja ta w dużym stopniu poprawi komfort pracy jednostki. O przeprowadzenie remontu strażnicy OSP apelowali już dawno zarówno strażacy jak i mieszkańcy.
Cieszymy się, że w końcu będzie to możliwe.

„Dziękuję samorządowi województwa, który od wielu lat wspiera Ochotnicze Straże Pożarne z terenu Gminy Młodzieszyn. Otrzymana dotacja umożliwi zrealizowanie marzeń strażaków oraz mieszkańców Młodzieszyna o obiekcie, który w pełni zaspokoi ich potrzeby i będzie kolejną piękną wizytówką Młodzieszyna.” – podkreśla Wójt Gminy Monika Pietrzyk

UG

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz