Młodzieszyn przekazał pompy dla szpitala.

Reklamy

Niezwykła inicjatywa radnych gminy Młodzieszyn. Przekazali pieniądze ze swoich diet na pomoc dla szpitala.

Gmina Młodzieszyn należy do samorządów, które wspierają służbę zdrowia w walce z epidemią koronawirusa. 4 maja Monika Pietrzyk  – wójt gminy Młodzieszyn z Anną Sobieraj sekretarzem gminy, Sławomirem Makowskim – przewodniczącym Rady Gminy oraz radną Joanną Kisiołek przekazali na ręce przedstawicieli Szpitala Powiatowego w Sochaczewie dwie wysokiej jakości pompy infuzyjne dwustrzykawkowe AP24+.

Radni gminy Młodzieszyn wyszli z inicjatywą wsparcia miejscowego szpitala w ramach walki z wirusem COVID-19. Pompy zostały zakupione ze środków, które przekazali ze swoich diet. Zbiórkę wsparły również wójt, sekretarz i skarbnik gminy.

Pompy te umożliwiają ciągłe podawanie środków farmakologicznych, niezbędnych do podtrzymywania życia. Przydadzą się nie tylko w walce z COVID-19, lecz będą także służyć pacjentom szpitala przez kolejne lata.

Jak podkreśla wójt gminy Monika Pietrzyk:- Pamiętamy o tych, którzy każdego dnia narażają swoje zdrowie i życie w walce z epidemią. Dziękujemy wszystkim pracownikom szpitala za codzienny trud i poświęcenie. Razem możemy więcej.

UG Młodzieszyn

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz