Młody mieszakniec Sochaczewa odpowie za kolejne kradzieże.

Mieszkaniec Sochaczewa usłyszał w ubiegłym tygodniu kolejne zarzuty kradzieży i kradzieży szczególnie zuchwałej. Wcześniej odpowiadał już za przywłaszczenie karty płatniczej, którą wykonał 32 transakcje i za kradzież elektronarzędzi, artykułów przemysłowych i chemicznych. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z sochaczewskiej komendy zatrzymali 22 – letniego sochaczewianina podejrzanego o kradzieże w marketach i drogeriach. Jego łupem padły elektronarzędzia, alkohol i perfumy. Każdy z flakonów markowych zapachów wart był kilkaset złotych.

Młody sochaczewianin usłyszał pięć zarzutów kradzieży artykułów kosmetycznych i zarzut kradzieży szczególnie zuchwałej. Przyznał się do popełnienia przestępstw. Wyjaśnił policjantom, że sprzedawał to co ukradł.

Podejrzany 22 – latek już wcześniej wchodził w konflikt z prawem. Odpowiadał już za przywłaszczenie karty bankomatowej, którą wykorzystał do płacenia za swoje zakupy. Uszczuplił wtedy budżet sochaczewianki o ponad 1500 złotych. Tydzień temu odpowiadał również za kradzież i kradzież szczególnie zuchwałą.

Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz