Mikołajkowa wystawa na dworcu.

fot.pixabay

TERESIN Od 6 grudnia do 30 stycznia przyszłego roku potrwa zorganizowana przez Teresiński Ośrodek Kultury ekspozycja pod nazwą „Wystawa Mikołajkowa”. Zobaczymy na niej wspaniałe rezultaty działalności pracowni plastycznej TOK-u. Wystawę można oglądać w poczekalni Dworca TO.Kultura przy ul. Torowej.

Jak co roku przygotowaliśmy okołoświąteczną wystawę naszych prac. To już tradycja w naszej pracowni, a okres świąt jest dla nas inspiracją i mobilizacją. Na wystawie możecie oglądać malarskie szkice wykonane w technice akwareli i akrylu, rysunkowe studia martwej natury oraz rękodzieło – szydełkowe ozdoby i haftowane karty – zaprasza Beata Sałacińska, instruktorka Teresińskiego Ośrodka Kultury, pod kierunkiem której powstawały wszystkie prace. – Ekspozycja przedstawia około 50 prac powstałych w krótkim czasie, kiedy to mogliśmy się spotykać w małych gronach – dodaje.

W przedsięwzięciu udział wzięły grupy młodzieży „Młodzi zdolni”, dorosłych „Po godzinach” oraz seniorów „Radosna Jesień”. Warto zajrzeć na dworzec. Oczywiście wystawa jest zupełnie bezpłatna. Pamiętać trzeba, że obowiązują na niej procedury bezpieczeństwa na czas zagrożenia epidemicznego.

Marcin Odolczyk

fot. archiwum

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz