Mikołaj na Gwiazdkę.

RYBNO Tuż przed Bożym Narodzeniem, 20 grudnia przed Urzędem Gminy Rybno odbędzie się bożonarodzeniowe spotkanie mieszkańców z Mikołajem. Organizatorem imprezy jest wójt gminy Rybno wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Rybnie

– Bardzo się cieszę, że uda nam się zorganizować to spotkanie. Mikołajowi będą towarzyszyć Śnieżynki, które pomogą w rozdawaniu słodkich upominków. Specjalne miejsce będzie przeznaczone dla Mikołaja, gdzie będzie można sobie zrobić zdjęcie, z czego z pewnością ucieszą się najmłodsi – mówi Damian Jaworski, wójt gminy Rybno.

Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa do 16.00. W programie wiele atrakcji. Poza choinkami, będzie też zapalenie o zmierzchu wspólnie dekorowanej choinki przy urzędzie oraz kolędowanie. Ilość choinek jest ograniczona, więc decyduje zasada, kto pierwszy ten lepszy. Rozpiętość godzin jest dostosowana do sytuacji epidemiologicznej, należy zachować odstęp i szczególną ostrożność.

– To szczególne Boże Narodzenie, dlatego tak ważne są gesty podnoszące na duchu i jednoczące społeczeństwo. Zachowując dystans, zakrywając twarz maseczką ochronną i wykonując dezynfekcję, z pewnością będziemy bezpieczni i uda nam się spędzić ten czas miło – dodaje Damian Jaworski.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz