Mieszkaniec Sochaczewa zatrzymany z podejrzeniem posiadania narkotyków i amunicji.

Policjanci zatrzymali 26 – letniego mieszkańca Sochaczewa podejrzanego m.in. o posiadanie narkotyków i amunicji. W piątek usłyszał zarzuty. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.
W środę policjanci dostali informację, że do drzwi mieszkanki Sochaczewa dobija się nietrzeźwy, agresywny mężczyzna. W rozmowie z kobietą ustalono, że mieszkaniec miasta, m.in. groził jej, uszkodził drzwi wejściowe do mieszkania i naruszył mir domowy.

Funkcjonariusze zatrzymali sochaczewianina. Mężczyzna był pijany. Badane wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mundurowi znaleźli przy nim dwie torebki z amfetaminą. Podczas przeszukania pomieszczeń domu i piwnicy, policjanci natrafili na kolejną torebkę z białym proszkiem i dwa naboje do broni palnej.

Sochaczewianin trafił do policyjnego aresztu. W piątek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące posiadania narkotyków i amunicji, uszkodzenia mienia, gróźb karalnych i naruszenia miru domowego. Wobec 26 – latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. A. Dzik

fot.policja

Amunicja i narkotyki znalezione u 26 – latka z Sochaczewa

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz