Mieszkańcy chwalą wójta.

10 maja zakończył się kolejny cykl spotkań wójta z mieszkańcami gminy Brochów. Tematem tej edycji były głównie strategiczne plany inwestycyjne i budżetowe, które dotyczą rozwoju i funkcjonowania gminy.
Wójt Piotr Szymański i jego pracownicy zostali pochwaleni przez przybyłych na spotkania mieszkańców za dotychczasowe realizacje i gminne plany. Ze szczególnym entuzjazmem przyjęta została informacja  o rekordowej nadwyżce budżetowej w gminie Brochów, pierwszej od wielu lat.
Ta nadwyżka została wypracowana uczciwą i ciężką pracą. Cieszy nas, że mieszkańcy chętnie angażują się, interesują i wspierają nasze działania – stwierdził wójt.
Spotkania Piotra Szymańskiego z mieszkańcami odbywają się co najmniej w dwóch półrocznych turach i mają przede wszystkim na celu usprawnienie przepływu informacji między urzędem gminy a mieszkańcami. Chodzi tu także o włączenie mieszkańców w życie gminne.
Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom za udział w spotkaniach i coraz większą frekwencję, a na kolejne zapraszamy już na jesieni tego roku – dodaje wójt.
Oprac. BN
Fot. UG Brochów

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz