Mieszkaniec Sochaczewa usłyszał kolejne zarzuty

fot.policja
W ubiegłym miesiącu usłyszał zarzuty kradzieży katalizatorów. Teraz usłyszał kolejne zarzuty, które dotyczą kradzieży, kradzieży z włamaniem, a także kierowania pojazdem, pomimo decyzji starosty o cofnięciu uprawnień.
W ubiegłym miesiącu policjanci zatrzymali 35 – letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże katalizatorów do których doszło w Sochaczewie oraz na terenie gmin Sochaczew i Teresin. Sprawca wycinał części z aut różnych marek, niezależnie od pory dnia i nocy. Podjęte wtedy działania przyczyniły się do ustalenia jakim pojazdem poruszał się sprawca i jego zatrzymania. Funkcjonariusze znaleźli w aucie podejrzanego przedmioty mogące służyć do popełnienia przestępstw.

Mieszkaniec Sochaczewa usłyszał zarzuty kradzieży katalizatorów na ul. Sienkiewicza, w Kożuszkach Parcel i Serokach Parceli, a także zarzuty usiłowania kradzieży katalizatorów z pojazdów zaparkowanych w Teresinie Gaju i Piasecznicy. Policjanci ustalili, że katalizatory były sprzedawane w punktach skupu złomu.

Kryminalni cały czas pracowali nad sprawą. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 35 – letniemu mieszkańcowi Sochaczewa kolejnych zarzutów, które dotyczyły kradzieży z włamaniem do citroena, gdzie jego łupem padło paliwo, kradzieży katalizatora z pojazdu marki Opel Astra zaparkowanego na Osiedlu Kolejowym. Mężczyźnie zarzuca się również, że ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Fiat Marea oraz usiłował ukraść katalizator z tego pojazdu. Wszystkie przestępstwa zostały popełnione w warunkach recydywy. Sochaczewianin odpowie również za kierowanie pojazdem, pomimo cofniętych uprawnień w drodze decyzji administracyjnej.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz