Miało być włamanie, były narkotyki.

fot.policja

Policjanci dostali wezwanie w związku z włamaniem do piwnicy, a zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Mieszkańcy Sochaczewa usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek popołudniu policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego dostali informację o włamaniu do piwnicy w bloku przy ul. Żeromskiego. Kilka minut później byli już na miejscu.

Funkcjonariusze sprawdzili piwnicę i wykluczyli włamanie. W pewnym momencie zauważyli trzech mężczyzn, którzy na ich widok zachowywali się nerwowo. Mundurowi nabrali podejrzeń, że sochaczewianie mogą mieć coś na sumieniu.

Podczaspodczas wykonywanych czynności, policjanci znaleźli przy 34 – latku torebkę z marihuaną. Jego rówieśnik sam wydał narkotyki.  Dwaj mieszkańcy Sochaczewa zostali zatrzymani, a ich 21 – letni znajomy mógł wrócić do domu.

Wczoraj usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających i przyznali się do popełnionego przestępstwa. Przypominamy, że w Polsce posiadanie środków odurzających jest prawnie zabronione i zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. A. Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz