Mecz z Pogonią bez kibiców.

Reklamy
Ze względu na sytuację epidemiczną spotkanie odbędzie się przy pustych trybunach. Mecz będzie można obejrzeć za to w domu, w telewizji. Jego transmisja rozpocznie się o godz. 12.50 na kanale Polsat Sport Fight. W niedzielę 25 października rugbiści Orkana Sochaczew podejmą na stadionie przy ul. Warszawskiej drużynę z Siedlec.

Przypomnijmy, że kilka dni temu zarząd Polskiego Związku Rugby, ze względu na przypadki i podejrzenia zakażeń u zawodników zdecydował o wstrzymaniu wszystkich rozgrywek. Nie odbyła się VIII kolejka Ekstraligi. Orkan nie pojechał w miniony weekend na mecz z Ogniwem Sopot. Nowy termin tego spotkania jest jeszcze nieznany

W przyszły weekend rozgrywki zostaną wznowione. Mecz ostatniej kolejki rundy jesiennej odbędzie się w Sochaczewie. W najbliższą niedzielę o 12.50 rugbiści Orkana zmierzą się z ekipą Awenta Pogoń Siedlce. Stawką meczu będzie trzecie miejsce po pierwszej rundzie rozgrywek Ekstraligi Rugby w tym sezonie.

Niestety, organizatorzy wydarzenia nie będą mogli wpuścić kibiców. Trybuna pozostanie zamknięta. Dla zachowania bezpieczeństwa swojego i innych, apelujemy do pozostania w domach i kibicowania sochaczewskiej drużynie przed telewizorami.

źródło:UM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz