Mars Polska Dobroczyńcą Roku 2017.

?
XX edycja Konkursu „Dobroczyńca Roku” rozstrzygnięta. Uroczysta gala odbyła 29 maja się w hotelu Marriott w Warszawie. Nagrodę w kategorii „Zaangażowanie lokalne” otrzymała nominowana przez POPPS Firma Mars Polska Sp. z o.o.
29 maja, na uroczystej gali rozstrzygnięta została XX edycja konkursu „Dobroczyńca Roku”. Nagrodę w kategorii „Zaangażowanie lokalne” otrzymała nominowana przez POPPS Firma Mars Polska.
Od 20 lat Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce nagradza firmy odpowiedzialne społecznie. „Dobroczyńca Roku” stał się inspiracją dla wielu lokalnych i regionalnych konkursów realizowanych zarówno przez organizacje pozarządowe, jak i lokalną administrację publiczną. Pokazuje i zbiera dobre praktyki zarówno wielkich korporacji, ale i na równi przedstawia działania dobroczynne małych i średnich firm. Konkurs nie dzieli firm na lepsze i słabsze, tylko pokazuje, że dobro jest jedno – bez względu na wielkość firmy i wydatków poniesionych na dobroczynność.
W tegorocznej edycji konkursu można było składać wnioski w 6 kategoriach: „Projekt społeczny”, „Zaangażowanie lokalne”, „Strategia społecznego zaangażowania”, „Wolontariat pracowniczy”, „Nowe technologie w społecznym zaangażowaniu”, „Fundacja korporacyjna”. Dzięki tym szczegółowym kategoriom konkursu możliwe było zaprezentowanie szerokiego wachlarza społecznej odpowiedzialności.
Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego nominowało Firmę Mars Polska w kategorii „Zaangażowanie lokalne”. Mars Polska prowadzi aktywną i zorientowaną na organizacje pozarządowe politykę wspierania lokalnej społeczności. Charakteryzuje ją otwartość na nowe pomysły, szeroki zakres wspieranych działań oraz duża swoboda w działaniach. Współpraca z firmą oparta jest o partnerskie relacje, w których zachowana jest równowaga korzyści dla obu stron. Uznaliśmy, że spośród wszystkich firm, z którymi współpracujemy, to Mars Polska zdecydowanie się wyróżnia i z pewnością zasługuje na zaszczytny tytuł „Dobroczyńcy Roku”.
POPPS

 

 

 

 

 

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz