Mam córeczkę, muszę żyć!.

Reklamy

PAPROTNIA Magdalena Rosa, mieszkanka Paprotni, od kilku lat zmaga się z ciężką chorobą nowotworową. Społeczność gminna niejednokrotnie udowodniła, że w pomoc dla innych potrafi zaangażować się na maksa. Kochani, przed chwilą udało się pomóc naszej Mai Kapłon, teraz czas na powrót do wsparcia Magdy. O to was prosimy!

Magdalena Rosa, mama kilkuletniej Hani, potrzebuje pomocy. Absolwentka technikum agrobiznesu w Zespole Szkół w Teresinie, bardzo zaangażowana w pracę zawodową, niezwykle sympatyczna, urocza i otwarta na świat i ludzi, cały czas potrzebuje wsparcia w walce o powrót do zdrowia.

Być może moja twarz się już Wam opatrzyła, przecież pojawili się nowi, którzy tak jak ja potrzebują pomocy, dlatego też na chwilę wycofałam się z apelami i prośbami o wsparcie. Jeżeli jednak zechcesz przekazać 1% podatku na kontynuację mojego leczenia w ImmunoMedica to zapewniam, że tak jak do tej pory, każda kroplówka przyniesie uśmiech, każda kropla przyniesie spokój, ponieważ ja nadal zamierzam być tu z Wami i spełniać swoje marzenia. W tym roku z racji RODO nie wiem, od kogo otrzymałam wsparcie, i nie mogłam podziękować osobiście, mogę tylko powiedzieć: dziękuję za każdy dzień mojego nowego życia, do którego się przyczyniasz” – pisze na swoim profilu FB i dodaje – „Gardzę rakiem z uśmiechem”.

Magda wciąż nas potrzebuje! Wszyscy, którzy chcieliby przyłączyć się do wsparcia jej leczenia, mogą to uczynić choćby poprzez przekazanie 1 % podatku dochodowego. W tym celu, podczas wypełniania formularza PIT należy wpisać KRS 0000270261, cel szczegółowy: Magdalena Rosa 8932. Ponadto dobrowolne wpłaty, dzięki inicjatywie Joanny Cieśniewskiej z Teresińskiego Ośrodka Kultury można uiścić na portalu siepomaga.pl, do czego również gorąco namawiam. Razem zagrajmy teraz dla Magdy!

Marcin Odolczyk

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz