Małżeństwo z gminy Młodzieszyn pomogło w zatrzymaniu pijanego kierowcy.

fot. policja
Dzięki małżeństwu z gminy Młodzieszyn pijany kierowca trafił do policyjnego aresztu. Badanie wykazało, że 27 – letni mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Jak wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Odpowie również za jazdę samochodem pomimo braku uprawnień.
Wczoraj późnym wieczorem mieszkanka gminy Młodzieszyn jechała samochodem wraz z mężem. Ich uwagę zwrócił kierowca chevrolera, który miał duży problem z utrzymaniem pojazdu na swoim pasie. Co chwilę zjeżdżał na lewą stronę lub wjeżdżał na pobocze. Stwarzał duże zagrożenie w ruchu drogowym, więc kobieta zadzwoniła na nr 112.

Zgłoszenie otrzymał dyżurny sochaczewskiej komendy. W rozmowie z mieszkanką gminy Młodzieszyn ustalił jaką drogą się poruszają i wysłał w ich kierunku patrol Policji. W miejscowości Łady doszło do zatrzymania chevroleta.

Za kierownicą auta siedział 27 – letni mieszkaniec Sochaczewa. Badanie na zawartość alkoholu wykazało prawie 2 promile. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Jak wytrzeźwieje, usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo odpowie za jazdę autem pomimo braku uprawnień. Za popełnione przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Dziękujemy mieszkance gm. Młodzieszyn i jej mężowi, że nie byli obojętni i zareagowali we właściwy sposób.

mł. asp. A. Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz