Majówka z SCK!

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza na Majówkę z SCK! A zapowiada się ciekawie, bowiem już w piątek Audycja SCK, nawiązująca między innymi do twórczości K.K Baczyńskiego, którego 100. rocznicę urodzin obchodziliśmy w styczniu 2021. Warto też przypomnieć, że Krzysztof Kamil Baczyński, Cyprian Kamil Norwid, Tadeusz Różewicz oraz Stanisław Lem są patronami roku 2021 ustanowionymi przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, a sam Rok 2021 został ustanowiony Rokiem Konstytucji 3 Maja.

Tego samego wieczoru zapraszamy do posłuchania świetnego jazzu w wykonaniu zespołu ARTUR DUTKIEWICZ Trio. Koncert zarejestrowany został w grudniu 2020 w  KLUBIE KONTRAST SCK.

I jeszcze jedna niespodzianka – w sobotę na kanale Youtube SCKLife pokażemy najpiękniejsze miejsca naszej małej ojczyzny w filmie Gamida Ibadullayeva „Perły Sochaczewa”, w którym występują uczestnicy minionych już edycji „Sochaczew Rozśpiewany”. Jest to też zapowiedź nadchodzącego jubileuszowego koncertu zespołu OPEN DAY.

W niedzielę – Święto Flagii, a w poniedziałek – świętujemy 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja! Z tej okazji udostępnimy ciekawe materiały edukacyjno-promocyjne, które przybliżą i upamiętnią te ważne dni dla nas Polaków.

Zapraszamy!

SCK

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz