Maja Kapłon wraca do domu.

TERESIN Po udanej operacji Maja Kapłon wraca z USA. Znana wszystkim w występów The Voices of Poland, mieszkanka Elżbietowa z gminy Teresin po drodze wpadła na chwilę do Chicago. Jednak już w sobotę 4 kwietnia planuje lot do Warszawy.

Maja, jak sama mówi jest przeszczęśliwa, że wszystko się udało i będzie z powrotem w domu. Jednak pewną niedogodnością będzie dla niej i jej mamy, która jej towarzyszyła w USA, obowiązkowa kwarantanna domowa związana z epidemią koronawirusa. Na swoim Instagramie podzieliła się wrażeniami.

­– Hej Kochani, jak zauważyliście doleciałam do Chicago, nie w celu towarzyskim, ale dlatego, że w sobotę wylatuję do Polski. Wracam do Was! Niestety w kwarantannę, z całym moim domem. Najważniejsze jednak, że będę już na miejscu i będę czuła się bezpiecznie. Zacznę również proces ćwiczeń i rehabilitacji, na razie sama. A jak to wszystko się już uspokoi, miejmy nadzieję, że nastąpi to niedługo, będę ćwiczyć ze sztabem osób, które mi pomogą. Niestety, przez koronawirusa wszystko potrwa dłużej, ale wszystko będzie dobrze – mówi Maja.

Mai Kapłon nie przeraża fakt kwarantanny, bo już wcześniej, przed operacją nie opuszczała domu z powodu problemów z kręgosłupem. Teraz obowiązkową izolację od przyjaciół też wytrzyma. Tym bardziej, że już może normalnie chodzić…. choć na razie to będzie tylko po domu.

Oprac. BN

Foto: IG Mai Kapłon

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz