KWAS FOLIOWY DLA ODNOWY KOMÓREK.

Folacyna to znany powszechnie kwas foliowy, często obecny w preparatach witaminowych. Jest on niezmiernie ważny nie tylko w diecie kobiet ciężarnych. Zalety kwasu foliowego, takie jak wpływ na poprawę apetytu, na zdrowy wygląd skóry, czy opóźnienie procesu siwienia, skłoniły naukowców do wykorzystania go w kosmetyce.

Okazało się, że folacyna to składnik, który skutecznie dba o młodość skóry, ułatwia wzrost komórek skóry i przedłuża ich żywot. Poprawia elastyczność skóry i pomaga spłycić zmarszczki. Tak pozytywne wyniki działania skłoniły przemysł kosmetyczny do opracowania kosmetyków z folacyną w roli głównej, o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym.

Krem z folacyną odmładza i utrzymuje skórę twarzy w dobrej formie. Już po dwu tygodniach jego stosowania pojawiają się pierwsze efekty. Twarz będzie wygładzona, aksamitna w dotyku, a zmarszczki mniej widoczne. Działanie kremu nie tylko wygładza zmarszczki istniejące, ale opóźnia też powstawanie nowych.

Kosmetyk ten przeznaczony jest przede wszystkim dla pań po 40 roku życia, u których zwykle widoczne są już oznaki starzenia skóry. W tym wieku skóra twarzy często traci elastyczność i jędrność, nie sposób ukryć zmarszczek. Aby zahamować proces starzenia, potrzebuje preparatów o działaniu wzmacniającym i regenerującym, poprawiających elastyczność skóry.

Krem z zawartością kwasu foliowego spełnia właśnie te potrzeby skóry. Można go używać niezależnie od tego, czy jesteś właścicielką cery tłustej, suchej czy normalnej.

Krem nie powoduje podrażnień i może być używany przez osoby ze skórą nadwrażliwą.

Hanna Kasztelan

fot.pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz