Kto przygarnie psiaki?.

Na terenie Gminy Brochów mieszka trzyosobowa rodzina, posiadająca siedem psów i trzy koty. Z troską i miłością zajmują się gromadką zwierząt. Niestety Dobra Pani doznała udaru mózgu, i dziś sama wymaga całodobowej pomocy. Jej siedemdziesięciokilkuletni mąż, po ciężkim zapaleniu płuc z trudem radzi sobie z codziennością.
Zakupy w pobliskim sklepie, to dla niego prawdziwe wyzwanie. Nie poddaje się jednak i dzielnie, choć z trudem opiekuje się niepełnosprawnym synem i zwierzętami. Mieszkająca w mieście córka, która zabrała do siebie schorowaną mamę, pragnie również przywieźć do siebie tatę. Tata jednak odmawia, ponieważ nie chce zostawić bez opieki ulubieńców swojej żony, czyli siedmiu psów i trzech kotów. Nie chce ich również oddać do schroniska, uważa bowiem, że w schronisku będą miały małą szanse na adopcję i znalezienie Dobrych Właścicieli.
Więc poruszeni troską i miłością gospodarzy o te zwierzęta, tragiczną sytuacją, w jakiej się znalazła rodzina i jej zwierzęta oraz urodą całej gromadki – szukamy osób, które zapewnią im dobrą opiekę. Na nowych właścicieli czeka siedmiu krasnoludków w postaci siedmiu psów. Suka około 2 – 3 letnia, mająca około 50 cm wzrostu, piękne brązowe oczy i białe ząbki. Około sześciomiesięczne rodzeństwo: trzech chłopców i dziewczynka, podobne do siebie jak dwie krople wody. Nie mają imion, są dobrze utrzymane i nie wybrzydzają przy jedzeniu. Bardzo lubią się bawić, chętnie wchodzą do domu. Wychowują się na podwórku razem z kurami i kaczkami, nie robiąc im krzywdy. Do oddania mamy także ich starszego, rocznego brata i trzynastoletniego tatę-psa. Do adopcji mamy również biało-burego kota, rudego kota i biało-rudą kotkę.
To liczna gromadka, ale siedem to przecież szczęśliwa liczba. Wierzymy więc, że z Państwa pomocą uda się nam znaleźć nowe domy dla siedmiu psów i trzech kotów.
Nie możemy przecież zostawić bez pomocy rodziny, która jest tak ciężko doświadczona przez los. Pytajmy więc rodziny, przyjaciół, przyjaciół naszych przyjaciół i znajomych.
Osoby, które chcą nam pomóc prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Brochów, telefon 22 725 70 03 wew. 24.
UG Brochów
Zdjęcia psów wykonano 1 grudnia 2016 r.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz