Kronika kryminalna

fot.policja

Pijana za kółkiem

STARY DĘBSK Mieszkanka Sochaczewa, kierująca oplem astrą wpadła 5 kwietnia w Starym Dębsku za jazdę po alkoholu. Badanie trzeźwości wykazało 1,3 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Ona sama trafiła do policyjnego aresztu.

Na podwójnym gazie

SOCHACZEW Mieszkaniec gminy Sochaczew kierował fiatem mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 5 kwietnia na ul. Wyszogrodzkiej.

Zderzył się i uciekł

KOZŁÓW BISKUPI Kierowca opla merivy doprowadził 6 kwietnia do kolizji z audi a3 w Kozłowie Biskupim. Jednak po tym uciekł z miejsca zdarzenia.

Ukradł drewno

JANÓW Nieznany sprawca ukradł z jednej z posesji w Janowie, w gminie Młodzieszyn dębowe drewno opałowe. Do zdarzenia doszło 6 kwietnia. Trwa poszukiwanie złodzieja.

Jechała jak szalona

IŁÓW Kobieta jadąca seatem toledo została zatrzymana przez patrol policji w Iłowie na ul. Płockiej. Powodem interwencji było rażące przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 7 kwietnia.

Amator gołębi

ŚLADÓW Nieznany sprawca 7 kwietnia ukradł z jednej z posesji w Śladowie 13 sztuk rasowych gołębi. Dodatkowo złodziej zwinął elektronarzędzia.

Nie udzielił pierwszeństwa

SOCHACZEW Kierowca forda nie udzielił pierwszeństwa przejazdu. Efektem tego było zderzenie z bmw. Kolizja miała miejsce 8 kwietnia na ul. Wyszogrodzkiej.

Wpadł poszukiwany

TERESIN Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Teresin poszukiwanego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna wpadł 8 kwietnia w Teresinie na ul. Szymanowskiej.

Kradzież przy rynku

SOCHACZEW Sochaczewianka zgłosiła 9 kwietnia policji, że padła ofiara kradzieży na u. Pokoju w pobliżu rynku. Kobieta straciła portfel z pieniędzmi, dokumentami i kartami płatniczymi.

Przekroczył szybkość

KARŁÓW Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy peugeota, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 53 km na godzinę. Kierowca wpadł 10 kwietnia w Karłowie.

Potrąciła rowerzystę

NOWY KAMION Kobieta jadąca saabem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z rowerzystą Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Do zdarzenia doszło 10 kwietnia w Nowym Kamionie

Pijany za kółkiem

SOCHACZEW Mieszkaniec gminy Iłów kierował bmw znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie. Do zatrzymania mężczyzny doszło 11 kwietnia na ul. Warszawskiej.

Jechała ponad setką

IŁÓW Kierująca volvo jechała w obszarze zabudowanym z prędkością 119 km na godzinę. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 11 kwietnia w Iłowie na Płockiej.

Oprac. BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz