Kronika kryminalna

fot.policja
Reklamy

Pędził jak wariat

KROMNÓW Policjanci zatrzymali 19 kwietnia do kontroli drogowej kierowcę fiata ducato. Mężczyzna rażąco przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące i ukarali wysokim mandatem karnym.

Wielofunkcyjne oszustwo

TRESIN Mieszkaniec gminy Teresin zgłosił na policję, że na jednym z portali sprzedażowych kupił wielofunkcyjne urządzenie kuchenne. Jednak nie otrzymał zamówionego towaru, ani zwrotu pieniędzy. Do zdarzenia doszło 20 kwietnia.

Stracił portfel

KOZŁÓW BISKUPI Mieszkaniec gminy Nowa Sucha zgłosił, że na lokalnym targowisku ukradziono mu portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów. Do zdarzenia doszło 20 kwietnia w Kozłowie Biskupim.

Jechał z zakazem

KOŚCIELNA GÓRA Mieszkaniec powiatu żyrardowskiego kierował oplem, pomimo obowiązującego sądowego zakazu zabraniającego mu prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło 21 kwietnia w Kościelnej Górze.

Kolizja na drodze

TERESIN Kierowca audi spowodował 21 kwietnia kolizję z fordem fiestą. Do zdarzenia doszło na ul. Torowej w Teresinie. Samochody nie nadawały się do dalszej jazdy.

Stracił prawo Jazdy

SOCHACZEW Kierowca opla vectry przekroczył dozwoloną prędkość o 61 km na godzinę w obszarze zabudowanym. Do zdarzenia doszło 22 kwietnia na ul. Wyszogrodzkiej. Policjanci nałożyli na kierowcę wysoki mandat karny i zatrzymali mu prawo jazdy na trzy miesiące.

Stracił silnik

BRAKI Nieznany sprawca włamał się do stodoły, skąd ukradł silnik elektryczny. Do zdarzenia doszło 22 kwietnia w miejscowości Braki.

Zgarnął biżuterię

SOCHACZEW Policja poszukuje sprawcy kradzieży biżuterii. Złodziej włamał się do domu jednorodzinnego na ul. Gawłowskiej. Do zdarzenia doszło 23 kwietnia pod nieobecność właścicieli domu.

Wpadł na kradzieży

SOCHACZEW W jednym ze sklepów na al. 600-lecia został zatrzymany na gorącym uczynku sprawca kradzieży sklepowej. Ujęła go obsługa marketu i wezwała patrol policji. Na mężczyznę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło 23 kwietnia.

Stracił tablice

SEROKI – PARCEL Mieszkaniec gminy Teresin zgłosił, że nieznany sprawca ukradł po jednej tablicy rejestracyjnej z pojazdów zaparkowanych na posesji. Do zdarzenia doszło w sobotę 24 kwietnia.

Szalona za kółkiem

KOZŁÓW BISKUPI Policjanci zatrzymali 25 kwietnia prawo jazdy kobiecie, która jadąc swoim samochodem przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Urządzenie do pomiaru wskazało 130 km na godzinę w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km na godzinę. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.

Oprac. BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz