Kronika kryminalna.

Reklamy

Nie ustąpił skodzie

PAPROTNIA Kierujący oplem astrą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia ze skodą. Do kolizji doszło 22 marca w Paprotni na ul. Sochaczewskiej.

Znikły narzędzia

NOWE MOSTKI Nieznany sprawca włamał się 22 marca do garażu przy prywatnej posesji. Zabrał elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło w Nowych Mostkach.

Spał na chodniku

SOCHACZEW Policjanci dostali 23 marca zgłoszenie, że na chodniku na ul. Senatorskiej leży nieprzytomny mężczyzna. Po dojeździe na miejsce okazało się, że mieszkaniec gminy Sochaczew jest nietrzeźwy. Funkcjonariusze doprowadzili go do miejsca zamieszkania i przekazali pod opiekę członka rodziny.

Staranował drugie auto

PAPROTNIA Kierowca volkswagena podczas manewru cofania doprowadził do kolizji z seatem ibizą. Do zdarzenia doszło 24 marca w Paprotni.

Zmienił umowę

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił policji, że nieznana osoba zawarła na jego dane osobowe umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew, która ustali w jaki sposób doszło do nielegalnego wykorzystania cudzych danych osobowych oraz kto się tego dopuścił. Zgłoszenie na policję wpłynęło 25 marca.

Włamał się do domu

ALTANKA Policjanci zatrzymali 26 marca mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem. Do zdarzenia doszło w Altance. Trwa postępowanie w tej sprawie.

Ukradł akumulatory

CZYSTE Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł dwa akumulatory ciągnika rolniczego z posesji mieszkalnej. Do zdarzenia doszło 27 marca w miejscowości Czyste.

Pijana na klatce

SOCHACZEW Policjanci dostali 27 marca zgłoszenie, że jakaś kobieta leży przy klatce schodowej bloku. Okazało się, że jest nią 55-latka bez stałego miejsca zamieszkania. Kobieta była jest nietrzeźwa. Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie 55-latka została doprowadzona do sochaczewskiej komendy i osadzona w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Do interwencji doszło na ul. Senatorskiej.

Zatrzymany pirat drogowy

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który jechał 123 km na godzinę w obszarze zabudowanym. Do zdarzenia doszło 28 marca na ul. Gawłowskiej.

Zabrali dowód rejestracyjny

TERESIN Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali dowód rejestracyjny od nissana. Powodem był brak aktualnych badań technicznych samochodu. Do zdarzenia doszło 28 marca na ul. Szymanowskiej w Teresinie.

oprac. BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz